środa, 31 lipca 2013

O, Panie.

Jak króliczki z nor wychodzą na jaw kolejne kłamstwa twojego skażonego umysłu, coraz więcej ścian upada, a moje oczy otwarte coraz szerzej i z większym blaskiem. I to oczyszczające, to wspaniałe, bo naprawdę przestaję cię kochać w przyspieszonym tempie, skoro człowiek, którego kochałam nie istnieje, egzystował tylko w mojej wyobraźni i stworzył wokół siebie cudowną kotarę, która teraz opadła, pokazując małą kobietkę bez charakteru i bez osobowości.

Jak dobrze, jak cicho oczyszczać krew z tej trucizny. Matulu, dziękuję za wyrwanie tego chorego zęba z moich dziąseł. 

Pozostaje sobie slapnąć w twarz za zmarnowane pół roku, otrzepać resztki brudu z ramion i iść przed siebie zdecydowanym krokiem, bez ucieczek z kąta w kąt. 

Jest mi w końcu tak śmiesznie, że aż nie mogę się nadziwić, jak łatwo było z tym dojść do porządku dziennego. Złota rada: jeśli chcesz się odkochać, upewnij się, czy aby na pewno jesteś jedyną osobą, która jest...jedyną. 


Życie jest nieprzewidywalne, doprawdy. A po Hiroszimie czas posprzątać.

M.

12 komentarzy:

 1. Teraz będzie już tylko lepiej. Cholera, musi być.

  OdpowiedzUsuń
 2. http://3.bp.blogspot.com/_Mpd1ozuoa64/TFsUssBHA3I/AAAAAAAACeo/JdqxVmAdn9Q/s400/Hiroshima+2010.jpg z zyczeniami.

  OdpowiedzUsuń
 3. i to porządnie ! kup jakiś Ace , Domestos .. czy tam inny syf .Będzie trochę śmierdziało ,ale wybielisz po całości ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Znajdź sobie jakąś porządną świnkę.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Łe tam, sama żem swoim murzynem, alfonsem i dziwką. Ale fokus jest!

   Usuń
 5. Obserwuję Twoją burzę ostatnio Lala, i widzę że świetnie sobie radzisz bez parasola. Trochę zmokłaś ale to normalne po takiej zawiei. U mnie masz zawsze gorącą herbatę z miodem. Pamiętaj o tym.

  Całusy.

  L.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oj, wzruszyłaś.

   Wkrótce wpadam na herbatę.

   :*

   Usuń